Eurosong 2025

Runner-up LEEZ: ‘Duidelijke winnaar, dankbaar voor tweede plek’
Hoewel Eurosong 2025 een afgetekende winnaar kende, was er natuurlijk ook LEEZ die met haar lied Perfecty Imperfect eerder verrassend op de tweede plek eindigde. Een emotionele Lisa Van Rossem bedankt iedereen via Instagram.
Met een derde plek bij de vakjury en een tweede bij de televoting werd LEEZ de runner-up van Eurosong 2025. Qua punten kon de zangeres Red Sebastian op geen enkel moment het vuur aan de schenen leggen. Wat de zangeres zelf ook beseft. Ze blikt terug op Instagram:
‘Dikke merci om mij naar die tweede plek te stemmen. Er was een duidelijke favoriet, dus tweede worden was een van de mooiste dingen die we konden doen. Ik heb gedaan wat ik kon, ik ben hier eeuwig dankbaar voor. Hopelijk is dit geen vaarwel, maar een ‘Hey’!”