Ex-deelnemers

Alexander Rybak komt naar Play Zuid Antwerpen
Alexander Rybak komt eind september naar Antwerpen voor zijn Europese VIP Tour. De Noorse ex-Songfestivalwinnaar wil met deze tournee vooral tijd nemen om zijn jarenlange trouwe fans te ontmoeten en te bedanken.
Op 27 september speelt Alexander Rybak een intiem concert in Play Zuid in Antwerpen. Nadien neemt hij uitgebreid de tijd voor een meet and greet met alle aanwezige fans.
Bedanken voor jarenlange steun
Rybak beseft dat hij de laatste jaren weinig tijd had om zijn fans te ontmoeten na een optreden. Nu wil hij iets terugdoen voor hun steun door de jaren heen. Na zijn optreden in Play Zuid zal hij dus uitgebreid de tijd nemen om iedereen te spreken.
De kaartjes zijn beperkt. Er kunnen maximum 150 personen aanwezig zijn tijdens het optreden en de meet and greet. Snel zijn, is de boodschap. Tickets kopen kan hier of via Facebook.
Ook naar Rotterdam
Alexander Rybak begroette zijn fans de afgelopen tijd al in onder andere Polen en Griekenland. De komende maanden staan er nog meer landen op het programma, waaronder dus België en ook Nederland. Daags na zijn passage in Antwerpen, is de Noorse artiest in Rotterdam.
Pletwals in 2009
Het is intussen 16 jaar geleden dat Alexander Rybak alle concurrentie platwalste op het Eurovisiesongfestival in Moskou en met zijn klassieker Fairytale Noorwegen een derde overwinning bezorgde. Het liedje werd nadien in verschillende Europese landen een grote hit en een deel van het nummer werd in België jarenlang gebruikt als generiek voor Boer zkt. Vrouw.
In 2018 nam de Noorse zanger-violist nog eens deel aan het Eurovisiesongfestival. Met That’s How You Write a Song won hij zijn halve finale in Lissabon, maar op zaterdagavond kon hij zijn koud kunstje van 2009 niet herhalen; hij eindigde als vijftiende.
Hieronder alvast nog eens zijn iconische Songfestivalklassieker Fairytale.