Voorrondes 2019

VOORRONDES 2019TEL AVIV 2019

De voorrondes van 27 februari tot 3 maart: Alle resultaten

Songfestival.be houdt je wekelijks op de hoogte van de nationale selecties voor het komende Eurovisiesongfestival in alle deelnemende landen. Deze week onder meer drie Scandinavische finales.

Alle voorrondedata en links naar vorige uitzendingen van nationale finales uit heel Europa vind je op onze overzichtspagina.

Overzicht

rsServië: Beovizija 2019 (1e halve finale)woensdag 27 februari 2019, 21.00 uur - 23.00 uurLivestream 

rsServië: Beovizija 2019 (2e halve finale)donderdag 28 februari 2019, 21.00 uur - 23.00 uurLivestream 

fiFinland: Uuden Musiikin Kilpailu 2019 (Finale)zaterdag 2 maart 2019, 20.00 uur - 21.30 uurLivestream 

seZweden: Melodifestivalen 2019 (‘Andra chansen’)zaterdag 2 maart 2019, 20.00 uur - 21.30 uurLivestream 

mdMoldavië: O melodie pentru Europa 2019 (Finale)zaterdag 2 maart 2019, 20.15 uur - 22.15 uurLivestream 

isIJsland: Söngvakeppnin 2019 (Finale)zaterdag 2 maart 2019, 20.45 uur - 23.05 uurLivestream 

noNoorwegen: Norsk Melodi Grand Prix 2019 (Finale)zaterdag 2 maart 2019, 20.55 uur - 23.15 uurLivestream 

ptPortugal: Festival da Canção 2019 (Finale)zaterdag 2 maart 2019, 22.15 uur - 01.30 uurLivestream Livestream2 

geGeorgië: Georgian Idol 2019 (Finale)zondag 3 maart 2019, 19.00 uur - 21.30 uurLivestream 

rsServië: Beovizija 2019 (Finale)zondag 3 maart 2019, 21.00 uur - 23.30 uurLivestream 

rs

Servië: Beovizija 2019 (1e halve finale)

woensdag 27 februari 2019, 21.00 uur - 23.00 uur
Livestream 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag
Dragana Kosjerina & Ivan Mihailović

De top zes plaatst zich voor de finale en wordt met aangeduid in onderstaande tabel.

Extra Nena vertegenwoordigde het toenmalige Joegoslavië op het Eurovisiesongfestival 1992. Ze werd 13e met Ljubam je pesmama.

Om de livestream te bekijken moet je eerst een account aanmaken.

#Deelnemer(s)NummerF?
1Funked UpZašto da se ne desi
2Aleksandra SekulićTugoF
3OsvajačiVoda i plamen
4Dunja Vujadinović7
5Mr. DooDo 100
6Saška JanksDa li čuješ moj glasF
7Ivan KurtićBelaF
8Sofija PerićAritmijaF
9Extra NenaJoš ti čujem glas
10EleonoraSamo lagano
11Wonder Strings & Ivana VladovićMoja bolF
12Nataša & UnaSamo bez strahaF
rs

Servië: Beovizija 2019 (2e halve finale)

donderdag 28 februari 2019, 21.00 uur - 23.00 uur
Livestream 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag
Nebojša Milovanović & Ana Babić

De top zes plaatst zich voor de finale en wordt met aangeduid in onderstaande tabel.

Nevena Bozović vertegenwoordigde Servië op het Eurovisiesongfestival 2013 als lid van de groep Moje 3. Ze werd 11e in de eerste halve finale met Ljubav je svuda.

Om de livestream te bekijken moet je eerst een account aanmaken.

#Deelnemer(s)NummerF?
1Sanja RioLjubimo se
2MajdanBudim teF
3Goga StanićČudo
4Ana PopovićLutašF
5LordRadnički sinF
6Nevena BožovićKrunaF
7GipsykordBoje
8Jana ŠušteršićViktorijaF
9Lana & AldoPogledaj u nebo
10Dženan LončarevićNema suzaF
11Tina i Lola AmvonTvoje oči
12Tamara MilanovićReči nisu dovoljne
fi

Finland: Uuden Musiikin Kilpailu 2019 (Finale)

zaterdag 2 maart 2019, 20.00 uur - 21.30 uur
Livestream 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag
Krista Siegfrids & Mikko Silvennoinen
#Deelnemer(s)NummerJuryPubliekTotaalPlaats
1DarudeRelease Me7019893
2DarudeSuperman74731472
3DarudeLook Away961482441
se

Zweden: Melodifestivalen 2019 (‘Andra chansen’)

zaterdag 2 maart 2019, 20.00 uur - 21.30 uur
Livestream 
Televoting via app (87,5%) en telefoon (12,5%) bepaalt de uitslag
Sarah Dawn Finer, Marika Carlsson, Kodjo Akolor & Eric Saade

De acht deelnemers zijn opgedeeld in vier duels. De winnaar van elk duel gaat door naar de finale en wordt aangeduid met in onderstaande tabel.

Anna Bergendahl vertegenwoordigde Zweden op het Eurovisiesongfestival 2010. Ze werd 11e in de 2e halve finale met This Is My Life.

Arvingarne vertegenwoordigde Zweden op het Eurovisiesongfestival 1993. De groep werd 7e in de finale met Eloise.

Martin Stenmarck vertegenwoordigde Zweden op het Eurovisiesongfestival 2005. Hij werd 19e in de finale met Las Vegas.

#Deelnemer(s)NummerF?
1Andreas JohnsonArmy of Us
2Anna BergendahlAshes to AshesF
1Vlad ReiserNakna i regnet
2NanoChasing RiversF
1Martin StenmarckLåt skiten brinna
2Lisa AjaxTornF
1Rebecka KarlssonWho I Am
2ArvingarnaI DoF
md

Moldavië: O melodie pentru Europa 2019 (Finale)

zaterdag 2 maart 2019, 20.15 uur - 22.15 uur
Livestream 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag
?
#Deelnemer(s)NummerJuryPubliekPlaats
1Aurel ChirtoacăLa cinema328
2Vera ȚurcanuCold874
3Marcela ScripcaruMeteor417
4SiajOlimp239
5Maxim ZavidiaI Will Not Surrender5122
6Diana BrescanLies1053
7Tinna GiVirus666
8LemoniqueGravitTy785
9Anna OdobescuStay12101
10Che-MD feat. Elizaveta IvasiukSub Pământ1410
is

IJsland: Söngvakeppnin 2019 (Finale)

zaterdag 2 maart 2019, 20.45 uur - 23.05 uur
Livestream 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de top twee, waaruit televoting (100%) de winnaar bepaalt
Salóme Þorkelsdóttir & Gísli Berg

De top twee gaat naar de superfinale en wordt aangeduid met SF in onderstaande tabel.

Friðrik Ómar vertegenwoordigde IJsland op het Eurovisiesongfestival 2008 als lid van de groep Euroband. Hij werd 14e in de finale met This Is My Life.

Hera Björk vertegenwoordigde IJsland op het Eurovisiesongfestival 2010. Ze werd 19e in de finale met Je ne sais quoi.

#Deelnemer(s)NummerSuperF?Plaats
1Friðrik ÓmarHvað ef ég get ekki elskað?F2
2Kristina Skoubo BærendsenMama Said
3Tara MobeeFighting for Love
4Hera BjörkMoving On
5HatariHatrið mun sigraF1
no

Noorwegen: Norsk Melodi Grand Prix 2019 (Finale)

zaterdag 2 maart 2019, 20.55 uur - 23.15 uur
Livestream 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de top vier, waarna televoting (100%) de top twee en de winnaar bepaalt
Heidi Ruud Ellingsen & Kåre Magnus Bergh

De top vier gaat door naar de gullfinalen en wordt aangeduid met GF in onderstaande tabel. De top twee daarvan gaat door naar de gulldueller en wordt aangeduid met GD in onderstaande tabel.

Kjetil Mørland vertegenwoordigde Noorwegen op het Eurovisiesongfestival 2015, samen met Debra Scarlatt. Ze werden achtste in de finale met A Monster Like Me.

Het liedje Hold Me Down werd onder andere geschreven door Sennek, die vorig jaar België vertegenwoordigde op het Songfestival.

#Deelnemer(s)NummerGulF?GulD?Plaats
1Chris MedinaWe Try
2D'SoundMr. UnicornGF
3MørlandEn livredd mann
4Anna-Lisa KumojiHollaGF
5Erlend BratlandSing for You
6Ingrid Berg MehusFeel
7Hank von HellFake It
8Carina DahlHold Me Down
9Adrian JørgensenThe BubbleGFGF2
10KEiiNOSpirit in the SkyGFGF1
pt

Portugal: Festival da Canção 2019 (Finale)

zaterdag 2 maart 2019, 22.15 uur - 01.30 uur
Livestream Livestream2 
Zeven regionale jury's (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag
Filomena Cautela & Vasco Palmeirim
#Deelnemer(s)NummerJuryPubliekTotaalPlaats
1CalemaA Dois47116
2Mariana BragadaMar doce3587
3MatayPerfeito710173
4SurmaPugna84125
5NBCIgual a ti108182
6MadrepazMundo a mudar76134
7Conan OsírisTelemóveis1212241
8Ana CláudiaInércia5388
ge

Georgië: Georgian Idol 2019 (Finale)

zondag 3 maart 2019, 19.00 uur - 21.30 uur
Livestream 
Televoting (100%) bepaalt de uitslag
Vaniko Tarkhnishvili & Ruska Makashvili
#Deelnemer(s)NummerPubliekPlaats
1Giorgi NakashidzeSul Tsin Iare3
2Giorgi PruidzeMe Mjera4
3Lize KalandadzeSevdisperi Zghva2
4Oto NemsadzeSul Tsin Iare1
rs

Servië: Beovizija 2019 (Finale)

zondag 3 maart 2019, 21.00 uur - 23.30 uur
Livestream 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag
Nebojša Milovanović & Ana Babić

Nevena Bozović vertegenwoordigde Servië op het Eurovisiesongfestival 2013 als lid van de groep Moje 3. Ze werd 11e in de eerste halve finale met Ljubav je svuda.

Om de livestream te bekijken moet je eerst een account aanmaken.

#Deelnemer(s)NummerJuryPubliekTotaalPlaats
1Saška JanksDa li čuješ moj glas106163
2MajdanBudim te5387
3Sofija PerićAritmija1459
4Dženan LončarevićNema suza710172
5Wonder Strings & Ivana VladovićMoja bol85135
6Jana ŠušteršićViktorija30310
7LordRadnički sin6288
8Nevena BožovićKruna128201
9Ana PopovićLutaš00012
10Ivan KurtićBela47116
11Nataša & UnaSamo bez straha212144
12Aleksandra SekulićTugo01111

Advertentie

Locatie