Voorrondes 2019

VOORRONDES 2019TEL AVIV 2019

De voorrondes van 31 januari tot 2 februari: Alle resultaten

Songfestival.be houdt je wekelijks op de hoogte van de nationale selecties voor het komende Eurovisiesongfestival in alle deelnemende landen. Deze week: de start van Melodifestivalen in Zweden.

Alle voorrondedata en links naar vorige uitzendingen van nationale finales uit heel Europa vind je op onze overzichtspagina:

Alles over het Songfestival 2019

Overzicht

eeEstland: Eesti Laul 2019 (1e halve finale)donderdag 31 januari 2019, 18.00 uur - 21.15 uurLivestream 

eeEstland: Eesti Laul 2019 (2e halve finale)zaterdag 2 februari 2019, 18.00 uur - 21.15 uurLivestream 

huHongarije: A Dal (3e voorronde)zaterdag 2 februari 2019, 19.30 uur - 21.40 uurLivestream Livestream2 

ltLitouwen: Eurovizija 2019, nacionalinė atranka (4e voorronde)zaterdag 2 februari 2019, 20.00 uur - 22.00 uurLivestream Livestream2 

seZweden: Melodifestivalen 2019 (1e voorronde)zaterdag 2 februari 2019, 20.00 uur - 21.30 uurLivestream 

lvLetland: Supernova 2019 (2e halve finale)zaterdag 2 februari 2019, 20.25 uur - 22.40 uurLivestream Livestream2 

ee

Estland: Eesti Laul 2019 (1e halve finale)

donderdag 31 januari 2019, 18.00 uur - 21.15 uur
Livestream 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag
Piret Krumm, Ott Sepp

De top zes gaat door naar de finale en wordt aangeduid met in onderstaande tabel.

De livestream kun je starten door via de hyperlink rechts bovenaan op Otse te klikken.

Tussen 20.00 uur en 20.30 uur is er een onderbreking en wordt het Estse televisiejournaal uitgezonden.

De dames die in 2013 en 2014 Estland vertegenwoordigden, Birgit en Tanja, maken deel uit van The Swingers. Sandra Nurmsalu keert dit jaar ook weer terug nadat ze in 2009 met Urban Symphony en het Eststalige Rändajad zesde werd in Moskou.

#Deelnemer(s)NummerF?
1The SwingersHigh Heels in the NeighbourhoodF
2Marko KaarSmile
3xtra basic & Emily JHold Me CloseF
4Johanna EendraMiks sa teed nii?
5StefanWithout YouF
6Sandra NurmsaluSoovide puuF
7Jennifer CohenLittle Baby El
8Sofia Rubina-HunterDeep Water
9ÖedÖhuloss
10Victor CroneStormF
11RaneleSupernova
12IngerComing HomeF
ee

Estland: Eesti Laul 2019 (2e halve finale)

zaterdag 2 februari 2019, 18.00 uur - 21.15 uur
Livestream 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag
Piret Krumm, Ott Sepp

De top zes gaat door naar de finale en wordt aangeduid met in onderstaande tabel.

De livestream kun je starten door via de hyperlink rechts bovenaan op Otse te klikken.

Tussen 20.00 uur en 20.30 uur is er een onderbreking en wordt het Estse televisiejournaal uitgezonden.

#Deelnemer(s)NummerF?
1Sünne ValtriI'll Do It My WayF
2IseloomadKaks miinust
3Lumevärv ft. INGAMilline päevF
4SissiStrongF
5Cätlin Mägi & Jaan PehkParmumäng
6KadiahBelieveF
7Kaia TammWo sind die Katzen?
8Kerli KivilaanCold LoveF
9Grete PaiaKui isegi kaotan
10Lacy JayHalleluja
11Around the SunFollow Me Back
12Uku SuvistePretty Little LiarF
hu

Hongarije: A Dal (3e voorronde)

zaterdag 2 februari 2019, 19.30 uur - 21.40 uur
Livestream Livestream2 
Een vierkoppige vakjury (80%) en appstemming (20%) bepalen vijf halve finalisten. Televoting (100%) kiest nadien nog een zesde.
Bogi Dallos & Freddie

De top vijf gaat door naar de finale en wordt aangeduid met HF in onderstaande tabel. Een zesde nummer wordt opgepikt door een bijkomende stemronde waarin enkel de stem van het publiek telt., dat nummer mag bijgevolg ook naar de volgende ronde en wordt eveneens aangeduid met HF.

Joci Pápai vertegenwoordigde Hongarije op het Eurovisiesongfestival 2017. Hij werd 8e met Origo.

#Deelnemer(s)NummerJuryPubliekTotaalHF?
1Bogi NagyHolnap33841HF
2Joci PápaiAz én apám33841HF
3KyraMaradj még22628
4Leander KillsHazavágyom29938
5Mocsok 1 KölykökEgyszer31839HF
6Monyo ProjectRun Baby Run28735
7PetruskaHelp Me Out Of Here33740HF
8Ruby HarlemForró33740HF
9SalvusBarát26836
10USNKPosztolj26935HF
lt

Litouwen: Eurovizija 2019, nacionalinė atranka (4e voorronde)

zaterdag 2 februari 2019, 20.00 uur - 22.00 uur
Livestream Livestream2 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag
Gabrielė Martirosianaitė & Giedrius Masalskis

De top zes gaat door naar de halve finales en wordt aangeduid met HF in onderstaande tabel.

#Deelnemer(s)NummerJuryPubliekTotaalHF?
1Valerija IljinaitėScars Are Beautiful213
2Indrė JuodeikienėBad Option123
3Alen ChiccoYour Cure4812HF
4Queens of RosesRunaway7411
5Živilė GedvilaitėLearn from Your Love7512HF
6Elizabeth OlsheyNever Enough (Of Your Love)066
7Gabrielė RybkoLay It Down303
8Saulės KliošasLaiko mašina10313HF
9SoliarisSong of My Life7714HF
10Monika MarijaLight On121224HF
11Henry & Tommy ModricNeverpart81018HF
se

Zweden: Melodifestivalen 2019 (1e voorronde)

zaterdag 2 februari 2019, 20.00 uur - 21.30 uur
Livestream 
Televoting via app (87,5%) en telefoon (12,5%) bepaalt de uitslag
Sarah Dawn Finer, Marika Carlsson, Kodjo Akolor & Eric Saade

De top twee gaat door naar de finale en wordt aangeduid met in onderstaande tabel. De nummers drie en vier gaan door naar de herkansingsronde Andra chansen en worden er aangeduid met AC.

Anna Bergendahl vertegenwoordigde Zweden op het Eurovisiesongfestival 2010. Ze werd 11e in de 2e halve finale met This Is My Life.

#Deelnemer(s)NummerPlaats
1NanoChasing RiversAC
2High15No Drama6
3WiktoriaNot With MeF
4Zeana ft. Anis Don DeminaMina bränder5
5Arja SaijonmaaMin fyra årstider7
6MohombiHelloF
7Anna BergendahlAshes to AshesAC
lv

Letland: Supernova 2019 (2e halve finale)

zaterdag 2 februari 2019, 20.25 uur - 22.40 uur
Livestream Livestream2 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag
Dagmāra Legante & Ketija Šēnberga

De top vier gaat naar door naar de finale en wordt aangeduid met in onderstaande tabel.

#Deelnemer(s)NummerF?
1Adriana MiglāneScared of Love
2CarouselThat NightF
3Double Faced EelsFireF
4Dziļi Violets feat. KozmensTautasdziesmaF
5KristiānaRemedy
6Laika UpeListen to the Way that I Breathe
7Markus RivaYou Make Me So CrazyF
8PeressSmaragdi un pelni

Advertentie

Locatie