Voorrondes 2019

VOORRONDES 2019

De voorrondes van 7 tot 9 maart – Alle resultaten

Songfestival.be houdt je wekelijks op de hoogte van de nationale selecties voor het komende Eurovisiesongfestival in alle deelnemende landen. Deze week de laatste twee nationale finales van 2019.

Alle voorrondedata en links naar vorige uitzendingen van nationale finales uit heel Europa vind je op onze overzichtspagina.

by

Wit-Rusland: Nacyjanalny adboracny tur konkursi piesni Jeurabacannie-2019

donderdag 7 maart 2019, 20.00 uur - 22.00 uur
Livestream 
Een vakjury (100%) bepaalt de uitslag
Olga Ryzhikova & TEO

Een onbekend aantal juryleden geeft elk lied meteen na het optreden afzonderlijk een score op tien. Het lied met de hoogste totaalscore, wint de voorronde.

#Deelnemer(s)NummerTotaalPlaats
1Michael SoulHumanize594
2ZENALike It691
3Eva KoganRun5410
4BLGN & MirexChampion652
5Sebastian RoosNever Getting Close623
6Alyona GorbachovaCan We Dream594
7PROvokatsiyaRunning Away from the Sun558
8AuraČaravala558
9NAPOLILet It Go587
10KeySiNo Love Lost594
se

Zweden: Melodifestivalen 2019 (Finale)

zaterdag 9 maart 2019, 20.00 uur - 22.00 uur
Livestream 
Acht internationale jury's (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag
Sarah Dawn Finer, Marika Carlsson, Kodjo Akolor & Eric Saade

Anna Bergendahl vertegenwoordigde Zweden op het Eurovisiesongfestival 2010. Ze werd 11e in de 2e halve finale met This Is My Life.

Arvingarne vertegenwoordigde Zweden op het Eurovisiesongfestival 1993. De groep werd 7e in de finale met Eloise.

#Deelnemer(s)NummerJuryPubliekTotaalPlaats
1Jon Henrik FjällgrenNorrsken (Goeksegh)1955744
2Lisa AjaxTorn39
23629
3MohombiHello3242745
4Lina HedlundVictorious3284011
5BisharaOn My Own38691072
6Anna BergendahlAshes to Ashes20365610
7NanoChasing Rivers5410646
8Hanna Ferm & LIAMOOHold You48591073
9Malou PrytzI Do Me23123512
10John LundvikToo Late for Love96851811
11WiktoriaNot with Me3628647
12ArvingarnaI Do2737648

Advertentie