Nederland

Dit zijn beelden tweede repetitie Claude Songfestival 2025
Vandaag vond in Malmö de vijfde repetitiedag plaats voor het aankomende Eurovisiesongfestival. Claude mocht vandaag voor de tweede keer repeteren. Inmiddels zijn er beelden gedeeld van hoe het optreden er op tv zal uit zien.
Tijdens de tweede repetitie krijgen de deelnemende landen de kans om in twintig minuten hun act te oefenen en verder te perfectioneren. Tussen ongeveer 16.55 uur en 17.15 uur vanmiddag was het de beurt aan Claude.
Na afloop worden beelden getoond die laten zien hoe de optredens er op tv, tijdens de liveshows, er uit gaan zien.
Bekijk hier de beelden:
Zoals op de beelden te zien is en ook al werd aangegeven in de omschrijving van de eerste repetitie van Claude, draagt de zanger een paars pak en wordt hij omringd door twee dansers en drie violisten.
Bekijk hier meer foto’s:

EBU

EBU