Voorrondes 2019

VOORRONDES 2019TEL AVIV 2019

De voorrondes van 22 & 23 februari: Alle resultaten

Songfestival.be houdt je wekelijks op de hoogte van de nationale selecties voor het komende Eurovisiesongfestival in alle deelnemende landen. Deze week: de finales in Duitsland, Denemarken, Hongarije, Litouwen en Oekraïne.

Alle voorrondedata en links naar vorige uitzendingen van nationale finales uit heel Europa vind je op onze overzichtspagina.

Overzicht

deDuitsland: Unser Song für Israel 2019 (Finale)vrijdag 22 februari 2019, 20.15 uur - 22.15 uurLivestream 

uaOekraïne: Vidbir 2019 (Finale)zaterdag 23 februari 2019, 18.00 uur - 21.30 uurLivestream 

huHongarije: A Dal 2019 (Finale)zaterdag 23 februari 2019, 19.30 uur - 21.37 uurLivestream Livestream2 

dkDenemarken: Dansk Melodi Grand Prix 2019 (Finale)zaterdag 23 februari 2019, 20.00 uur - 22.00 uurLivestream 

ltLitouwen: Eurovizija 2019, nacionalinė atranka (Finale)zaterdag 23 februari 2019, 20.00 uur - 23.00 uurLivestream Livestream2 

seZweden: Melodifestivalen 2019 (4e voorronde)zaterdag 23 februari 2019, 20.00 uur - 21.30 uurLivestream 

ptPortugal: Festival da Canção 2019 (2e halve finale)zaterdag 23 februari 2019, 22.00 uur - 00.45 uurLivestream Livestream2 

de

Duitsland: Unser Song für Israel 2019 (Finale)

vrijdag 22 februari 2019, 20.15 uur - 22.15 uur
Livestream 
Een vakjury (33%), een panel van Songfestivalfans (33%) en televoting (33%) bepalen de uitslag
Barbara Schöneberger & Linda Zervakis

Ook te bekijken op kanaal 280 van Proximus, kanaal 170 van Telenet en kanaal 120 van TV Vlaanderen.

Deelnemer(s)NummerJuryPanelPubliekTotaalPlaats
Aly RyanWear Your Love6127254
BB ThomazDemons544137
Gregor HägeleLet Me Go455146
Lilly Among CloudsSurprise7810253
Linus BruhnOur City878235
MakedaThe Day I Loved You Most10106262
S!stersSister12612301
ua

Oekraïne: Vidbir 2019 (Finale)

zaterdag 23 februari 2019, 18.00 uur - 21.30 uur
Livestream 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag
Sergey Pritula
#Deelnemer(s)NummerJuryPubliekTotaalPlaats
1Freedom JazzCupidon64102
2YukoGalyna guliala4155
3MaruvSiren Song56111
4Brunettes Shoot BlondesHouston2354
5KazkaApart3583
6Anna MariaMy Road1236
hu

Hongarije: A Dal 2019 (Finale)

zaterdag 23 februari 2019, 19.30 uur - 21.37 uur
Livestream Livestream2 
Een vierkoppige vakjury (80%) bepaalt vier superfinalisten, waaruit televoting (100%) de winnaar kiest
Bogi Dallos & Freddie

De top vier gaat door naar de superfinale en wordt aangeduid met SF in onderstaande tabel.

Joci Pápai vertegenwoordigde Hongarije op het Eurovisiesongfestival 2017. Hij werd 8e in de finale met Origo.

Deelnemer(s)NummerJurySF?Plaats
Acoustic PlanetNyári zápor22SF2
Gergő OláhHozzád bújnék08
Bence VavraSzótlanság20SF3
The MiddletonzRoses86
Gergő SzekérMadár, repülj!125
Bogi NagyHolnap16SF4
Joci PápaiAz én apám26SF1
Fatal ErrorKulcs86
dk

Denemarken: Dansk Melodi Grand Prix 2019 (Finale)

zaterdag 23 februari 2019, 20.00 uur - 22.00 uur
Livestream 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de top drie en nadien de winnaar
Kristian Gintberg & Johannes Nymark

De top drie gaat door naar de superfinale en wordt met SF aangeduid in onderstaande tabel.

#Deelnemer(s)NummerSF?%Plaats
1Simone EmilieAnywhere
2Jasmin GabayKiss Like This
3Rasmus FaartoftHold My Breath
4Marie IsabellDancing with You in My Heart
5SigmundSay My NameSF233
6HumørekspressenDronning af baren
7Julie & NinaLeague of LightSF352
8Teit SamsøStep It Up
9LeonoraLove Is ForeverSF421
10LeelooThat Vibe
lt

Litouwen: Eurovizija 2019, nacionalinė atranka (Finale)

zaterdag 23 februari 2019, 20.00 uur - 23.00 uur
Livestream Livestream2 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag
Gabrielė Martirosianaitė & Giedrius Masalskis
Deelnemer(s)NummerJuryPubliekTotaalPlaats
Antikvariniai Kašpirovskio DantysMažulė88163
Henry & Tommy ModricNeverpart55106
Jurgis BrūzgaCTRL ALT DELETE4487
Jurgis DID & Erica JenningsSing!77144
JurijusRun with the Lions1212241
Justina Budaitė-JunàStrength of a Woman3368
Monika MarijaLight On1010202
Alen ChiccoYour Cure66125
se

Zweden: Melodifestivalen 2019 (4e voorronde)

zaterdag 23 februari 2019, 20.00 uur - 21.30 uur
Livestream 
Televoting via app (87,5%) en telefoon (12,5%) bepaalt de uitslag
Sarah Dawn Finer, Marika Carlsson, Kodjo Akolor & Eric Saade

De top twee gaat door naar de finale en wordt aangeduid met in onderstaande tabel. De nummers drie en vier gaan door naar de herkansingsronde Andra chansen en worden er aangeduid met AC.

Arvingarne vertegenwoordigde Zweden op het Eurovisiesongfestival 1993. De groep werd 7e in de finale met Eloise.

#Deelnemer(s)NummerPlaats
1Pagan FuryStormbringer7
2Anton HagmanKänner dig6
3Lisa AjaxTornAC
4ArvingarnaI DoAC
5BisharaOn My OwnF
6Ann-Louise HanssonKärleken finns kvar5
7John LundvikToo Late For LoveF
pt

Portugal: Festival da Canção 2019 (2e halve finale)

zaterdag 23 februari 2019, 22.00 uur - 00.45 uur
Livestream Livestream2 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag
Sónia Araújo & Tânia Ribas de Oliveira

De top vier gaat door naar de finale en wordt aangeduid met F in onderstaande tabel.

#Deelnemer(s)NummerJuryPubliekTotaalF?
1Lara LaquizO lugar336
2Dan RivermanLava7815
3Mariana BragadaMar doce8715F
4João CoutoO jantar5510
5MadrepazMundo a mudar61016F
6SurmaPugna12618F
7Mila DoresDebaixo do luar448
8NBCIgual a ti101222F

Advertentie

Locatie