DSVS 2016

DSVS 2016

Dit zijn de volledige resultaten van DSVS 2016

Zoals beloofd maken we na afloop van de finale de resultaten van álle weken bekend van De Stem van Songfestival.be 2016.

In onderstaande tabellen vind je per week de volledige rangschikking per jurylid, gevolgd door de algemene juryrangschikking, de samengevoegde lijst van onze lezers én tot slot de algemene rangschikking, waarvan de top-2 telkens doorstootte naar de finaleweek. In het geval van een ex aequo gold jullie ranglijst als doorslaggevend.

Week 1: 1e helft van de 1e halve finale

Week 1ABCDEJuryPubliekGecombineerd
Armenië77326666
Finland11887455
Griekenland88568888
Hongarije43232243
Kroatië36475534
Moldavië55694777
Nederland24753322
Rusland62111111
San Marino99949999

De letters van de experts komen overeen met volgende namen:

A=Stijn Depoorter
B=Fabian Feyaerts*
C=Sam Jespers
D=Fabio Ponente
E=Roy Van der Merwe
(*=Jongste jurylid. In het geval van een gelijkstand bij de juryrangschikking geldt deze rangschikking als doorslaggevend.)

Week 2: 2e helft van de 1e halve finale

Week 2ABCDJuryPubliekGecombineerd
Azerbeidzjan2124142
Bosnië & Herzegovina8792788
Cyprus4615311
Estland6347656
IJsland3256423
Malta1563275
Montenegro9988999
Oostenrijk7479867
Tsjechië5831534

A=Dave Boomkens
B=Stijn Depoorter
C=Fabian Feyaerts*
D=Elke Van Huffel
(*=Jongste jurylid. In het geval van een gelijkstand bij de juryrangschikking geldt deze rangschikking als doorslaggevend.)

Week 3: 1e helft van de 2e halve finale

Week 3ABCDEJuryPubliekGecombineerd
Australië24251111
Ierland76818778
Israël95463454
Letland18397623
Litouwen43624232
Polen1010103910810
Servië677102946
(VJR) Macedonië39946867
Wit-Rusland8118105109
Zwitserland52575395

A=Stijn Depoorter
B=Fabian Feyaerts*
C=Fabio Ponente
D=Roy Van der Merwe
E=Ellen Volders
(*=Jongste jurylid. In het geval van een gelijkstand bij de juryrangschikking geldt deze rangschikking als doorslaggevend.)

Week 4: 2e helft van de 2e halve finale

Week 4ABCDEFJuryPubliekGecombineerd
Albanië867989968
België414743222
Bulgarije231111111
Denemarken673368744
Georgië548634597
Noorwegen386425333
Oekraïne192856655
Roemenië729597889
Slovenië955272476

A=Dave Boomkens
B=Hannes Coudenys
C=Stijn Depoorter
D=Fabian Feyaerts*
E=Fabio Ponente
F=Hilde Sabbe
(*=Jongste jurylid. In het geval van een gelijkstand bij de juryrangschikking geldt deze rangschikking als doorslaggevend.)

Week 5: Grote 5 + gastland

Week 5ABCDJuryPubliekGecombineerd
Duitsland6463555
Frankrijk1232111
Italië4656634
Spanje3311222
Verenigd Koninkrijk2544466
Zweden5125343

A=Stijn Depoorter
B=Fabian Feyaerts*
C=Joyce Lemmens
D=Caren Meynen
(*=Jongste jurylid. In het geval van een gelijkstand bij de juryrangschikking geldt deze rangschikking als doorslaggevend.)

Week 6: Tien finalisten

Week 6ABCDEFJuryPubliekGecombineerd
Australië435212233
Azerbeidzjan657937687
België1078561010910
Bulgarije322871322
Cyprus7104748866
Frankrijk216124111
Litouwen86110967109
Nederland949685978
Rusland18103103544
Spanje593459455

A=Jelle Brans
B=Stijn Depoorter
C=Fabian Feyaerts*
D=Axel Hirsoux
E=Joyce Lemmens
F=Fabio Ponente
(*=Jongste jurylid. In het geval van een gelijkstand bij de juryrangschikking geldt deze rangschikking als doorslaggevend.)

Advertentie

Locatie