Voorrondes 2018

VOORRONDES 2018

De voorrondes van 22 tot 25 februari – Alle resultaten

Songfestival.be houdt je op de hoogte van alle nationale finales die verschillende landen organiseren om hét lied voor Lissabon te selecteren. Wekelijks krijg je van ons een handig overzicht voorgeschoteld met de lijst van landen waar er dit weekend iets te beleven valt, inclusief details over de kandidaten, het stemsysteem, de tijdstippen en de livestreams om mee te kunnen volgen. De komende vier avonden zijn er maar liefst zeven finales.

Alle voorrondes voor het Songfestival 2018 herbekijken kan via ons ander praktisch voorronde-overzicht, dat je hier terugvindt.

Alle tabellen kunnen op smartphones worden gesorteerd door te klikken op Deelnemer(s), Nummer of een andere sorteermogelijkheid.

Overzicht

amArmenië: Depi Evratesil (2e halve finale)donderdag 22 februari 2018, 19.15 - 20.55Livestream 

deDuitsland: Unser Lied für Lissabon (Finale)donderdag 22 februari 2018, 20.15 - 22.00Livestream 

uaOekraïne: Vidbir (Finale)zaterdag 24 februari 2018, 18.00 - 22.35Livestream 

mdMoldavië: O melodie pentru Europa (Finale)zaterdag 24 februari 2018, 18.40 - 22.10Livestream 

ltLitouwen: Eurovizijos (1e halve finale)zaterdag 24 februari 2018, 20.00 - 22.15Livestream Livestream2 

siSlovenië: EMA (Finale)zaterdag 24 februari 2018, 20.00 - 21.45Livestream 

seZweden: Melodifestivalen (4e voorronde)zaterdag 24 februari 2018, 20.00 - 21.30Livestream 

lvLetland: Supernova (Finale)zaterdag 24 februari 2018, 20.25 - 22.55Livestream Livestream2 

huHongarije: A Dal (Finale)zaterdag 24 februari 2018, 20.30 - 22.45Livestream 

amArmenië: Depi Evratesil (Finale)zondag 25 februari 2018, 18.40 - 20.15Livestream 

roRoemenië: Selecția Națională (Finale)zondag 25 februari 2018, 20.00 - 23.00Livestream 

ptPortugal: Festival da Canção (2e halve finale)zondag 25 februari 2018, 22.15 - 01.15Livestream Livestream2 

am

Armenië: Depi Evratesil (2e halve finale)

donderdag 22 februari 2018, 19.15 - 20.55
Livestream 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) duiden vijf finalisten aan
Gohar Gasparyan
#Deelnemer(s)NummerQ?
1Maria's SecretEscape
2Arma MesropyanWhat You Hide
3Kamil ShowPuerto RicoQ
4Suren PoghosyanThe Voice
5AlternativStare At Me
6Amaliya MargaryanWaiting For The SunQ
7TyomFollow the Ocean
8Sevak KhanagyanQamiQ
9MariamFadeQ
10Asmik ShiroyanYou & IQ
de

Duitsland: Unser Lied für Lissabon (Finale)

donderdag 22 februari 2018, 20.15 - 22.00
Livestream 
Een panel van Songfestivalfans (33%), een internationale vakjury (33%) en televoting (33%) bepalen de uitslag.
Linda Zervakis & Elton

Ook live te volgen op televisie via ARD (Telenet: kanaal 170, Proximus: 280).

#Deelnemer(s)NummerPanelJuryPubliekTotaalPlaats
1Natia ToduaMy Own Way566176
2RykYou and I1085233
3voXXclubI mog Di so6510215
4Xavier DarcyJonah8107252
5Ivy QuainooHouse on Fire778224
6Michael SchulteYou Let Me Walk Away121212361
ua

Oekraïne: Vidbir (Finale)

zaterdag 24 februari 2018, 18.00 - 22.35
Livestream 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag
Serhiy Prytula

Tussen 20.30 uur en 21.30 uur is er onderbreking en wordt er een ander programma uitgezonden.

Jurylid Jamala vertegenwoordigde Oekraïne op het Eurovisiesongfestival 2016. Ze won met 1944.

#Deelnemer(s)NummerJuryPubliekTotaalPlaats
1KadnayBeat of the Universe3583
2TayannaLelya64102
3The ErisedHeroes2136
4LaudWaiting4264
5VilnaForest Song1345
6MélovinUnder the Ladder56111
md

Moldavië: O melodie pentru Europa (Finale)

zaterdag 24 februari 2018, 18.40 - 22.10
Livestream 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag.
Niet bekend
#Deelnemer(s)NummerJuryPubliekTotaalPlaats
1TolikBroken Glass308
2Laviniu RusuAltundeva307
3Bella LunaMoments1412
4Anna TimofeiEndlessly289
5Ilia Sorocean & Dasha DaGroMinds & Veins2510
6Che MDInima-n Stîngă316
7Constantin CobîleanNumai Tu814
8DoReDosMy Lucky Day1041
9SandyC & Aaron SibleyOnce Upon a Time366
10Anna OdobescuAgony543
11Nicoleta SaaEsencia del Sur1611
12Doinița GhermanDance in Flames524
13Felicia DunafAlien405
14ViorelaThe Gates of Love515
15Vera ȚurcanuBlack Heart692
16Ruslan TsarCome to Life813
lt

Litouwen: Eurovizijos (1e halve finale)

zaterdag 24 februari 2018, 20.00 - 22.15
Livestream Livestream2 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) duiden drie songs aan die doorgaan naar de finale.
Ugnė Skonsmanaitė & Mantas Stonkus
#Deelnemer(s)NummerJuryPubliekTotaalQ?
1Gabrielius VagelisThe Distant4487
2Kotryna JuodzevičiūtėThat Girl106163 Q
3Silvija Pankūnaitė & GeraiGeraiMore Than You Know67136
4The Roop Yes I Do712192 Q
5Greta Zazza Broken Shadows68144
6Jurgis Brūzga 4love1210221 Q
7GodoFire Fountain85135
si

Slovenië: EMA (Finale)

zaterdag 24 februari 2018, 20.00 - 21.45
Livestream 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag
Vid Valič
#Deelnemer(s)NummerJuryPubliekTotaalPlaats
1Lea SirkHvala, ne!68481161
2IndigoVesna180187
3Ina ShaiGlow2612386
4BQLPromise34721062
5Marina MartenssonBlizu100108
6Lara KadisZdaj sem tu3836843
7ProperUkraden cvet3024545
8Nuška DraščekNe zapusti me zdaj2860784
se

Zweden: Melodifestivalen (4e voorronde)

zaterdag 24 februari 2018, 20.00 - 21.30
Livestream 
Televoting (100%) bepaalt twee finalisten en twee liedjes die doorgaan naar de herkansingsronde
David Lindgren
#Deelnemer(s)NummerQ?
1Emmi ChristenssonIcarus6
2Elias AbbasMitt paradis5
3Felicia OlssonBreak That Chain7
4RolandzFuldansQ
5Olivia EliassonNever Learn2ND
6Felix SandmanEvery Single Day2ND
7MarietteFor YouQ
lv

Letland: Supernova (Finale)

zaterdag 24 februari 2018, 20.25 - 22.55
Livestream Livestream2 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag
Dagmara Legante & Justs

Presentator Justs vertegenwoordigde Letland op het Eurovisiesongfestival 2016. Hij werd 15e in de finale met Heartbeat. In de finale werden er geen punten uitgedeeld. Er werd alleen bekend gemaakt op welke plaatsen de acts geëindigd waren, bij zowel jury als publiek.

#Deelnemer(s)NummerJuryPubliekTotaalPlaats
1Sudden LightsJust Fine2
2RitvarsWho's Counting4
3MADARAEsamība3
4Liene GreifaneWalk the Talk7
5Lauris ValtersLovers Bliss8
6Edgars KreilisYounger Days6
7Laura RizzottoFunny Girl1
8Markus RivaThis Time5
hu

Hongarije: A Dal (Finale)

zaterdag 24 februari 2018, 20.30 - 22.45
Livestream 
Vier juryleden bepalen vier superfinalisten. Daaruit kiezen de Hongaarse kijkers de winnaar.
Kriszta Rátonyi & Freddie

Presentator Freddie vertegenwoordigde Hongarije op het Eurovisiesongfestival 2016. Hij werd 19e in de finale met Pioneer.

#Deelnemer(s)NummerJuryQ?Plaats
1Zsolt SüleZöld a május0
2Gergely DánielfyAzt mondtad36Q
3Gábor Heincz BigaGood Vibez4
4Leander KillsNem szól harang6
5AWSViszlát nyár8Q1
6Viktor KirályBudapest Girl30Q
7yesyesI Let You Run Away28Q
8Tamás HorváthMeggyfa0
am

Armenië: Depi Evratesil (Finale)

zondag 25 februari 2018, 18.40 - 20.15
Livestream 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag.
Gohar Gasparyan
#Deelnemer(s)NummerJuryPubliekTotaalPlaats
1Gevorg HarutyunyanStand Up3587
2Kamil Show Puerto Rico 210124
3Lusine MardanyanIf You Don't Walk Me Home7188
4Amaliya Margaryan Waiting For The Sun 87153
5Mher ArmeniaForever1679
6NemraI'm a Liar108182
7Sevak Khanagyan Qami1212241
8MariamFade5495
9Robert KoloyanGet Away With Us42610
10Asmik Shiroyan You & I6396
ro

Roemenië: Selecția Națională (Finale)

zondag 25 februari 2018, 20.00 - 23.00
Livestream 
Televoting (100%) bepaalt de uitslag
Diana Dumitrescu & Cezar Ouatu

Presentator Cezar Ouatu vertegenwoordigde Roemenië op het Eurovisiesongfestival 2013. Hij werd 13e in de finale met It’s My Life.

MIHAI vertegenwoordigde Roemenië op het Eurovisiesongfestival 2006 als Mihai Traistariu. Hij werd 4e met Tornero.

#Deelnemer(s)NummerPubliekPlaats
1Alexia & MateiWalking on Wter3
2Claudia AndasThe One8
3Dora GaitanoviciFără tine6
4EchoesMirror11
5Eduard SanthaMe som romales14
6Erminio Sinni & Tiziana CamelinAll the Love Away13
7FeliBună de iubit4
8Jukebox ft. Bella SantiagoAuzi cum bate2
9MIHAIHeaven7
10Rafael & FriendsWe Are One5
11Teodora DinuFly10
12The HumansGoodbye1
13TIRIDeșert de sentimente12
14VyrosLa la la15
15XandraTry9
pt

Portugal: Festival da Canção (2e halve finale)

zondag 25 februari 2018, 22.15 - 01.15
Livestream Livestream2 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) duiden zeven finalisten aan.
Sónia Araújo & Tânia Ribas de Oliveira
#Deelnemer(s)NummerJuryPubliekTotaalQ?
1Cláudia PascoalO jardim101020Q
2Daniela OnisPara lá do rio235
3David PessoaAmor veloz549Q
4Diogo PiçarraCanção do fim121224Q
5Dora FidalgoArco-íris000
6LiliO vôo das cegonhas3710Q
7Maria Inês ParisBandeira azul7512Q
8Minnie & RhayraPatati patata4610Q
9Peter SerradoSunset189Q
10Rita RuivoAnda daí011
11Susana TravassosA mensageira808
12SequinAll Over Again000
13TaminSobre nós628

Advertentie

Locatie