Voorrondes 2018

VOORRONDES 2018

De voorrondes van 10 & 11 maart – Alle resultaten

Songfestival.be houdt je op de hoogte van alle nationale finales die verschillende landen organiseren om hét lied voor Lissabon te selecteren. Wekelijks krijg je van ons een handig overzicht voorgeschoteld met de lijst van landen waar er dit weekend iets te beleven valt, inclusief details over de kandidaten, het stemsysteem, de tijdstippen en de livestreams om mee te kunnen volgen. Vanavond en morgenavond de laatste drie finales voor Lissabon.

Alle voorrondes voor het Songfestival 2018 herbekijken kan via ons ander praktisch voorronde-overzicht, dat je hier terugvindt.

Alle tabellen kunnen op smartphones worden gesorteerd door te klikken op Deelnemer(s), Nummer of een andere sorteermogelijkheid.

Overzicht

noNoorwegen: Melodi Grand Prix (Finale)zaterdag 10 maart 2018, 19.55 - 22.10Livestream 

seZweden: Melodifestivalen (Finale)zaterdag 10 maart 2018, 20.00 - 22.00Livestream 

ltLitouwen: Eurovizijos (Finale)zondag 11 maart 2018, 20.00 - 23.00Livestream Livestream2 

no

Noorwegen: Melodi Grand Prix (Finale)

zaterdag 10 maart 2018, 19.55 - 22.10
Livestream 
Internationale vakjury's (50%) en televoting (50%) bepalen de top vier, die doorgaat naar de superfinale. Daaruit kiest televoting (100%) de winnaar
Silya Nymoen & Kåre Magnus Bergh

Stella vertegenwoordigde Noorwegen op het Eurovisiesongfestival 2011 als Stella Mwangi. Ze werd 17e in de halve finale met Haba Haba.

Aleksander Walmann vertegenwoordigde Noorwegen op het Eurovisiesongfestival 2017 met JOWST. Ze werden 10e in de finale met Grab the Moment.

Alexander Rybak vertegenwoordigde Noorwegen op het Eurovisiesongfestival 2009. Hij won de finale met Fairytale.

#Deelnemer(s)Nummer1e ronde2e rondePlaats
1Stella & AlexandraYou Got MeQ
2Aleksander WalmannTalk to the HandQ
3Ida MariaScandilove
4NicolineLight Me Up
5Tom HugoI Like I Like I Like
6Charla KStop the Music
7Alejandro FuentesTengo otra
8Vidar VillaMoren din
9RebeccaWho We AreQQ2
10Alexander RybakThat's How You Write a SongQQ1
se

Zweden: Melodifestivalen (Finale)

zaterdag 10 maart 2018, 20.00 - 22.00
Livestream 
Internationale vakjury's (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag
David Lindgren

Jessica Andersson vertegenwoordigde Zweden op het Eurovisiesongfestival 2003, als lid van het duo Fame. Het werd 5e met Give Me Your Love.

#Deelnemer(s)NummerJuryPubliekTotaalPlaats
1MéndezEveryday2626412
2RenaidaAll the Feels3051819
3Martin AlmgrenA Bitter Lullaby4341848
4John LundvikMy Turn66621283
5Jessica AnderssonParty Voice33377011
6LIAMOOLast Breath52531056
7Samir & ViktorShuffla54601144
8MarietteFor You64491135
9Felix SandmanEvery Single Day94641582
10MargaretIn My Cabana62411037
11Benjamin IngrossoDance You Off114671811
12RolandzFuldans24517510
lt

Litouwen: Eurovizijos (Finale)

zondag 11 maart 2018, 20.00 - 23.00
Livestream Livestream2 
Een vakjury (50%) en televoting (50%) bepalen de uitslag
Ugnė Skonsmanaitė & Mantas Stonkus

Ari Olafsson en Saara Aalto, die respectievelijk IJsland en Finland vertegenwoordigen op het Songfestival 2018, horen bij de gastartiesten tijdens de finale.

#Deelnemer(s)NummerJuryPubliekTotaalPlaats
1Monika MarijaThe Truth88164
2Kotryna JuodzevičiūtėThat Girl66125
3The RoopYes, I Do710173
4Paula1 2 355106
5Jurgis Brūzga4love127192
6Ieva ZasimauskaitėWhen We're Old1012221

Advertentie

Locatie